Pryskające kulki

bańki pryskająceBubble Harm – bardzo fajne pryskające bańki, w których tradycyjnie trzeba układać obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru kulki. Pryskające banki to znakomita zabawa nie tylko dla dzieci i dla dziewczynek – przy tego typu grach każdy bez wyjątku może się bawić znakomicie. Zapraszam serdecznie do zabawy – pryskające kulki czekają na ciebie. Chwytaj myszkę i baw się razem. Zabawa będzie przednie.
bańki pryskająceBubble Ahoy – gra pryskające kulki bańki, która polega na strzelaniu kolorowymi bańkami z armaty, tak by ułożyć przynajmniej kule tego samego koloru pod rząd. Całości pilnuje szalony pies pirat, który dowodzi kolorami kul, którymi strzela armata. Gra jest na tyle prosta, że każdy kto ma ochotę w nią grać może spróbować swoich sił. Ta gra pozwala także większym osobom na kreatywną dla ich umysłu rozrywkę, taką, która pobudza umysł do logicznego myślenia i wyostrza zmysły
bańki pryskająceDungeon Stone – nietypowe pryskające kulki, gdzie jednak tradycyjnie musicie układać obok siebie 3 lub więcej tego samego koloru kulek. Dungeon Stone to kulki bańki dla małych i dużych. To świetna zabawa na długie godziny, bo macie tu do przejścia kilkanaście fantastycznych plansz. Każda plansza jest oczywiście inna i przynosi nowe emocje i nowe pokłady znakomitej zabawy. Jeżeli macie wolną chwilę to grajcie z nami w pryskające bańki Dungeon Stone.
bańki pryskająceDoughnut Shooter – fajne pryskające kulki, w których zamiast kulkami strzelacie pączkami. Pomimo tej drobnej zmiany zasady są takie jak w klasycznych grach pryskające kulki – czyli strzelacie tak elementami by obok siebie na planszy znalazły się 3 identyczne. Różnicą jest tu także to, że aby przejść do kolejnego etapu gry Doughnut Shooter musicie nie tyle usunąć wszystkie pączki z planszy, co zebrać określoną ilość opadających przypadkowo pączków.
bańki kulkiBubble Precision – klasyczne pryskające kulki w nowej odsłonie z celownikiem, dzięki któremu gra staje się jeszcze prostsza. Bubble Precision to idealne pryskające kulki dla początkujących graczy, a także dla tych którzy chcą poprawić swoje umiejętności oraz po prostu się zrelaksować. Bubble Precision to jedno planszowe pryskające kulki, ale mimo to można się przy nich znakomicie bawić – zresztą możecie to sprawdzić sami, grając razem z nami.
bańki gryBaby Ada Bubbles – to bardzo proste pryskające kulki, przy których można się znakomicie bawić. Do przejścia nie macie tutaj plansz, ale za to co jakiś czas ta gra pryskające bańki zostaje utrudniona przez pojawienie się na planszy nowych kolorów i przyspieszenie pojawiania się nowych baniek. Zachęcam wszystkich – nie tylko dzieci – do zagrania z nami w grę pryskające kulki Baby Ada Bubbles – jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić i jeszcze nie raz tu wrócicie.
bańkiBubbles Shooter – to klasyczna gra pryskające bańki w nowej bardziej atrakcyjnej i nowoczesnej otoczce graficznej. Jeśli lubicie tradycyjne pryskające bańki to na pewno spodoba wam się gra Bubbles Shooter. Bubbles Shooter to naprawdę znakomite pryskające kulki, w które warto zagrać. Macie tu do przejścia mnóstwo plansz, tak więc na pewno nie będziecie się nudzić.
bańki kulkiStickyBall – jeśli lubicie nietypowe pryskające kulki to ta gra jest dla was. Tutaj musicie się nieco wykazać dobrym trafieniem, bo nie tak łatwo jest skleić ze sobą kulki. StickyBall to pryskające bańki, przy którym nie trzeba się stresować, bo gra nie jest ograniczona czasowo, choć znajdziecie tutaj zegar, jednak on tylko wpływa na zdobyte punkty, które przecież nie są najważniejsze, bo w grach pryskające kulki chodzi o dobrą zabawę. Nieprawdaż? Zapraszam do zabawy z grą StickyBall – nie pożałujecie!!!
bańki gryFlying a Thing – zabawna gra pryskające bańki, w której macie do przejścia całe mnóstwo etapów, a w każdym z nich musicie usuwać bańki z planszy. Co ciekawe nie usuwacie ich poprzez strzelanie do nich innymi bańkami, a poprzez wystrzeliwaniem w nie komarem. Słodki komarek już czeka na was i pragnie wam dostarczyć wiele wspaniałej zabawy. Piszecie się na to? Mam nadzieję, że tak, bo Flying a Thing to naprawdę świetne pryskające kulki, przy których na pewno nie będziecie się nudzić.
kulki gryCoffee Bubble – klasyczne pryskające bańki utrzymane w kolorystyce kawy. Coffee Bubble to idealna gra pryskające bańki do pogrania w czasie przerwy na kawę. Jeśli lubicie gry pryskające kulki to koniecznie grajcie razem z nami. Coffee Bubble to pryskające kulki godne uwagi zarówno osoby dorosłej jak i dziecka. Zapraszam gorąco wszystkich do zabawy razem z nami – jestem pewna, że będzie ona znakomita. Z nami na pewno nie będziecie się nudzić. Bańki czekają – powodzenia!!!
bańki gryBalls of Elvis – to bardzo fajne pryskające kulki, choć w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z Elvisem Presley’em. Jeśli lubicie nietypowe gry pryskające bańki to z pewnością spodoba wam się gra Balls of Elvis, ponieważ tutaj nie strzelacie bańkami z armatki, a po prostu klikacie na nich, a te zostają usunięte z planszy. Usuwać możesz te bańki, które są zgrupowane co najmniej dwójkami i są tego samego koloru – za klikanie w pojedyncze bańki usuwane będą wam punkty! Życzę wam wspaniałej zabawy : )
bańki kulkiGemBubblez – świetna grafika, świetna muzyka, świetna zabawa – tak krótko można opisać grę pryskające bańki GemBubblez. Jeżeli lubicie klasyczne gry pryskające kulki w całkowicie nowych odsłonach to koniecznie musicie zagrać z nami w grę GemBubblez. Jest ona bardzo prosta i posiada zasady znane wam wszystkim na wskroś. W tej grze pryskające kulki macie do przejścia aż 20 różnych ciekawych poziomów. Zachęcam was więc do zabawy właśnie teraz – GemBubblez czekają!
gry kulkiFun Bubble Makeup – ciekawe pryskające kulki dla małych i dużych dziewczynek. W grze tej czeka na ciebie kilka niespodzianek, a jedną z nich jest to, że aby przejść do kolejnego etapu gry Fun Bubble Makeup musisz usunąć z planszy bańki z przedmiotami do makijażu. Jeśli ci się uda usunąć wszystkie, modelka po lewej uzyska wspaniały makijaż, a ty dostęp do kolejnej planszy. Niezłe, co nie? Fun Bubble Makeup czeka na ciebie. Mam nadzieję, że polubisz te pryskające bańki niemniej niż ja.
gry bańkiBubble Pandy – to świetne pryskające kulki o znakomitej grafice, a także dostarczające wiele wspaniałej zabawy. Jeśli lubicie pryskające bańki, w których strzelacie do kulek zaczepionych wokół punktu na środku ekranu to na pewno polubicie grę Bubble Pandy. Bubble Pandy to naprawdę znakomite pryskające kulki, dlatego zachęcam was do przetestowania tej gry. Macie tu do przejścia 12 wyśmienitych plansz, chyba dacie radę? Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia!!!
pryskajace bańkiPryskające kryształki – niecodzienne pryskające bańki, w których główną rolę odgrywają kryształki. Cała gra Pryskające kryształki znacznie się różni od klasycznych wersji gier pryskające bańki, ale mimo to jest ona fantastyczna i znakomicie zabija nudę. Jeśli lubicie pryskające kulki to koniecznie zagrajcie z nami w Pryskające kryształki – jestem pewna, że będziecie się fantastycznie bawić i jeszcze nie raz do nas powrócicie, aby to powtórzyć. Powodzenia!!!
pryskające kulkiPryskające serca – świetne pryskające kulki, mimo iż nie są on klasyczne. Zamiast klasycznych baniek, czy kulek mamy tu serca. Nie strzelamy też innymi sercami, a strzałami, no i jeszcze kilka zmian, o których przeczytacie po kliknięciu. Pryskające serca to świetne pryskające bańki dla dużych i małych fanów naszego portalu. Polecamy je gorąco każdemu kto tylko ma wolną chwilę i chce spróbować czegoś nowego. Pryskające serca czekają na ciebie – zapraszamy.
pryskajace bankiBubble Dropper – prawie, że klasyczne pryskające bańki, z tym, że bańki nie znajdują się na górze, a na dole planszy. Jeśli lubicie klasykę, jeśli lubicie pryskające kulki to gra Bubble Dropper niewątpliwie przypadnie wam do gustu i będziecie się przy niej znakomicie bawić. Zasady gry Bubble Dropper są proste, grafika przyjemna, zabawa przednia – czego chcieć więcej? Chyba niczego. Dlatego chwytajcie za myszki i grajcie z nami w pryskające kulki.
pryskające bańkiBubble Girl – zagraj w pryskające kulki ze ślicznym aniołkiem i baw się znakomicie. Bubble Girl to ten typ gier pryskające kulki, w których bańki nie opadają z góry, a są przymocowane do punktu na środku ekranu, dlatego tym bardziej polecam wam grę Bubble Girl, bo dziś tego typu pryskające bańki są na topie. Z grą Bubble Girl na pewno nie będziecie się nudzić, dlatego chwytajcie za myszki i grajcie z nami!!! Jestem pewna, że przeżyjecie niesamowitą przygodę.
pryskające kulkiBubble Shoot – bardzo ciekawe pryskające kulki, przy których na pewno nie będziecie się nudzić. Bubble Shoot to pryskające kulki pełne niespodzianek tak, więc gorąco zachęcam was do wspaniałej zabawy. Te pryskające bańki nieco różnią się od tych klasycznych niemniej jednak przynoszą wiele radości i niezapomnianej zabawy. Gorąco polecam pryskające kulki Bubble Shoot zarówno tym małym, jak i tym dużym fanom naszego portalu. Powodzenia!!!

Pryskające kulki to nasz nowy dział z kolejnymi bardzo fajnymi grami bańki. Dla waszej wygody i ułatwienia wam wyszukiwania ulubionych gier przygotowaliśmy dla was nowy dział. Będziemy tu systematycznie zamieszczać kolejne propozycje znakomitych gier kulki. U nas znajdziecie tylko najlepsze gry pryskające kulki – wszystkie sprawdzone i starannie dobrane, tak abyś mógł/mogła cieszyć się znakomitą, bezawaryjną zabawą. Wszystkie gry bańki zamieszczane na naszym portalu są dostępne zupełnie za darmo, tak też jest z grami w naszym nowym dziale.

Jak już znakomicie wiecie – do wszystkich gier pryskające bańki, które można znaleźć na naszym portalu załączany jest krótki opis, który ma na celu ułatwienie wam gry. W opisie tym znaleźć możecie wskazówki jak przejść daną grę bańki, a także omówione zostają tam ogólne zasady i cele danej gry. W naszym nowym dziale pryskające kulki również każda gra zawiera krótki opis, który jest naprawdę znakomitą pomocą nie tylko dla początkujących graczy.

Pryskające kulki to gry, które wciągają małych i dużych, kobiety i mężczyzn. Gry te cieszą się ogromną popularnością dlatego też nie zaprzestajemy udostępniania wam kolejnych gier pryskające kulki. Mam nadzieję, że na naszym portalu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie się tutaj znakomicie bawił. Wystarczy, że wejdziesz w któryś z naszych działów, by zobaczyć screen z gry oraz jej streszczenie, co ułatwia niesamowici wybór gry. Potem już tylko wystarczy kliknąć w wybraną grę, by przenieść się do wirtualnego, kolorowego świata baniek.

Systematycznie zamieszczamy na naszym portalu nowe pryskające bańki dlatego też zachęcam was do regularnego odwiedzania naszego portalu. Jestem pewna, że każdy kogo oczarowały pryskające kulki jeszcze nie raz do ans powróci, bo tylko tu znajdziecie tak bogaty zbiór gier strzelanie do kulek.

Życzę udanej zabawy!!!