Pryskające serca

Pryskające serca to gra pryskające kulki, mimo iż główną rolę odgrywają tutaj serca. Strzelamy nie to klasycznych baniek czy kulek, a do serduszek. Zmienione zostało także to, że nie strzelamy serduszkiem w serduszka, by obok siebie znalazły się co najmniej 3 identyczne, ale strzelamy strzałami tak, aby w określonej liczbie ruchów usunąć z planszy gry Pryskające serca określoną ilość serduszek. Pryskające serca to bardzo fajna gra pryskające bańki mimo, iż nie należy do klasycznych. Jeśli chcecie spróbować sił w tej grze bańki to serdecznie zapraszam do zabawy.

Pryskające serca to wieloetapowe pryskające kulki, dlatego jestem pewna, że nie będziecie się nudzić. Każda kolejna plansza tej gry pryskające bańki jest ciekawsza i wymaga więcej myślenia. Jeśli uda wam się przejść wszystkie dostępne w grze Pryskające serca plansze – a jest ich aż 50 – to będziecie prawdziwymi mistrzami. Polecam wam serdecznie te pryskające bańki – w końcu nie tylko klasyka jest dobra, ale też i nowe implementacje bywają całkiem ciekawe.


Pryskające serca to gra, która na początek może wydać się nieco skomplikowana, jednak, gdy już chwile w nią pogracie to okaże się, że są to bardzo proste pryskające bańki, choć z pozoru wcale ich nie przypominają. W grze Pryskające serca strzelacie do baniek w kształcie serduszek specjalnymi strzałami. Celem tej gry pryskające kulki jest usunięcie określonej ilości baniek. Ilość serduszek, które trzeba usunąć zobaczycie na dole ekranu przy ikonie z sercem – macie tam TO BREAK czyli ilość serc do usunięcia oraz BROKEN czyli ilość usunięta ilość serc.

Skoro jesteśmy w panelu gry Pryskające serca to warto wspomnieć o pozostałych opcjach, które się tam znajdują. Obok serc macie ilość dostępnych strzał, którymi dysponujecie – RELEASES to zwykłe strzały, zaś SPECIAL to strzały specjalne, które zdobywacie poprzez usunięcie z planszy serc z niespodziankami. Aby uruchomić specjalną broń musicie kliknąć spację, a następnie macie kilka sekund na zestrzelenie wybranych serc poprzez klikanie na nich myszką. Ilość sekund na zrobienie tego znajdziecie w lewym dolnym rogu ekranu tej gry pryskające bańki.

Dalej w panelu na dole ekranu tej gry pryskające kulki macie piramidę a obok niej: LEVEL SCORE, czyli punkty zdobyte w danej planszy oraz TOTAL SCORE, czyli punkty zdobyte ogółem we wszystkich planszach. W prawym dolnym rogu panelu możecie zmieniać piosenki, które lecą w tle gry Pryskające serca. Dźwięk w grze możecie wyłączyć w lewym dolnym rogu ekranu tej gry pryskające bańki. Tam też znajdziecie pomoc (ikona pytajnika) oraz MENU, które przeniesie cię do ekranu głównego tej gry pryskające kulki.

Opcje gry Pryskające serca omówione. Warto jeszcze wspomnieć, że strzelacie za pomocą myszki – klikacie i przytrzymujecie myszkę, aby ustalić siłę wystrzału. Warto usuwać z planszy kolorowe serca, na których jest coś namalowane, gdyż zawierają one bardzo pomocne w tej grze pryskające bańki bonusy tj. dodatkowe strzały, strzały specjalne, usunięcie baniek w pobliżu, bądź pod daną bańką z bonusem, itp. Są też jednak takie, które czasem przeszkadzają, gdyż np. odbijają swoje strzały.

Jeśli lubicie pryskające bańki to gra Pryskające serca jest stworzona właśnie dla was. Pryskające serca to gra dla małych i dużych, która potrafi znakomicie wypełnić czas i przynieść wiele fantastycznej zabawy. Gorąco polecam wszystkim te pryskajace kulki.

Bawcie się wspaniale!!!