Sea bubbles

Sea bubbles to bardzo fajne pryskające bańki, w których klasycznie musicie tak strzelać bańkami, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 identyczne bańki. Jeśli wam się to uda – znikają one z planszy, wy dostajecie punkty i jesteście o krok bliżej do kolejnej misji, a jest ich w grze Sea bubbles dość trochę. Jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa umieszczone są one na górze planszy i co jakiś czas się obniżają, zaś do następnej planszy tej gry bańki przechodzicie, wtedy gry wszystkie bańki zostaną usunięte z planszy.

W grze pryskające kulki Sea bubbles przenosicie się do podmorskiego świata i pomagać ośmiorniczce ratować dno morskie. Jeśli lubisz gry pryskające bańki to niewątpliwie oparta na klasycznych zasadach gra Sea bubbles przypadnie ci do gustu. Chwytaj więc za myszkę i rozpocznij wspaniałą, morską zabawę razem z nami. Jest pewna, że nie pożałujesz decyzji, bo gra Sea bubbles jest znakomita.


Sea bubbles to pryskające bańki dzięki którym będziecie mogli przeżyć niesamowitą przygodę w podmorskich głębinach. Jeśli chcecie zagrać w morskie pryskające bańki to gra Sea bubbles jest stworzona właśnie dla was. Ta gra bańki jest oparta o klasyczne zasady, czyli tradycyjnie strzelanie z armatki kolorowymi bańkami tak, aby ułożyć obok siebie na planszy co najmniej 3 bańki tego samego koloru, by te mogły zostać usunięte z planszy. Jeśli uda wam się usunąć z planszy wszystkie bańki to przechodzicie do kolejnego etapu. Jednak żeby nie było zbyt prosto co jakiś czas umieszczone u góry planszy bańki opadają niżej i niżej, a kiedy przejdą przez graniczną linię na dole ekranu wasza gra niestety dobiegnie końca i będziecie musieć rozpoczynać grę od pierwszej misji.

Jeśli chodzi o opcje tej gry pryskające bańki to można je zobaczyć zerkając do panelu po lewej stronie ekranu. Tam od góry macie: punkty, który udało wam się zdobyć, level, w który aktualnie gracie, wyjście do menu, pauza oraz wyłącznik dźwięku oraz muzyki w grze Sea bubbles. Jeśli chodzi o sterowanie armatką to odbywa się ono za pomocą myszki. W grze Sea bubbles ułatwieniem jest celownik, który dokładnie pokazuje wam, gdzie trafi wystrzeliwana bańka, także ta gra pryskajace bańki wcale nie jest taka trudna jakby się mogło wydawać.

Mam nadzieję, że uda wam się przejść wszystkie plansze gry pryskające bańki Sea bubbles i potem zagracie również w inne gry bańki dostępne na naszym portalu. Sea bubbles jak i inne nasze gry bańki dostarcza wspaniałej rozrywki i dużo relaksu. Jeśli, więc masz wolną chwilę i chcesz spróbować sił w grach umieszczonych na naszym portalu to gorąco zachęcam do rozpoczęcia zabawy właśnie w tym momencie. Bawcie się dobrze!!!