Seabed Bubble

Seabed Bubble to nasze nowe pryskające bańki, które mamy dziś okazję wam zaprezentować. Przenieś się z nami na dno oceanu i zabaw się w strzelanie do baniek. Seabed Bubble to typowa gra pryskające bańki, w której na dole ekranu mamy umieszczoną armatkę z bańkami, a na górze planszy wiszą różnokolorowe bańki. W grze Seabed Bubble zwisające bańki opuszczają się co jakiś czas coraz niżej jak to zwykle w tego typu grach bywa, ale do tego do kolejnego etapu gry przechodzi się nie po usunięciu wszystkich baniek z planszy, a po usunięciu z niej określonej na początku misji ilości.

Jeżeli lubisz gry pryskajace bańki to gra Seabed Bubble na pewno ci się spodoba. Klasyczne zasady, ale kilka nowych dodatków, które sprawiają, że ta gra bańki jest bardziej atrakcyjna. Jeśli mowa o dodatkach to należało by jeszcze wspomnieć o dwóch polach na górze ekranu, które pozwalają ci na pominięcie bańki, która twoim zdaniem nie jest ci aktualnie potrzebna. Wystarczy strzelić w jedno z tych pól, a niepotrzebna bańki zniknie poza planszą. Prawda, że fajna opcja?


Seabed Bubble to gra pryskające bańki, która rozgrywa się na dnie oceanu, dlatego w grze towarzyszą wam takie a nie inne dźwięki i widzicie takie a nie inne efekty. Pomijając jednak całą otoczkę to gra Seabed Bubble opiera się na klasycznych zasadach, jakie przyświecają grom pryskajace banki, a oznacza to, że strzelacie tutaj kolorowymi bańkami tak, aby na planszy znalazły się obok siebie co najmniej trzy identyczne bańki, bo tylko wtedy zostaną one usunięte z planszy. Warto w grze Seabed Bubble usuwać na raz jak najwięcej baniek, gdyż wtedy szybciej uda wam się przejść do kolejnej misji. A jak do niej przejść?

Jak we wstępie było wspomniane w grze Seabed Bubble do kolejnego etapu gry przechodzi się po zestrzeleniu określonej na początki misji ilości baniek, ilość tych baniek oraz ilość już zebraną znaleźć można również zapisaną jako ułamek po prawej stronie ekranu mniej więcej na środku, gdzie jest napisane GOAL. Liczą się tylko te bańki, które zostały usunięte z planszy poprzez pryśnięcie, a nie te które omijamy wrzucając je w specjalni przygotowane luki w górnych rogach planszy. O lukach tych już takie wspominaliśmy we wstępie do gry Seabed Bubble.

Gra pryskające kulki Seabed Bubble nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas bańki obniżają się coraz niżej, więc jeśli macie zamiar odejść choć na moment od gry to skorzystajcie z przycisku pauzy znajdującego się po prawej stronie ekranu tuż pod GOAL. Poniżej włącznika pauzy macie głośnik, który pozwoli wam na wyłączenie dźwięków w grze, a w samym dolnym rogu macie przycisk MENU, który pozwoli wam na wyjście z gry. W panelu tym w prawym górnym rogu możecie zobaczyć level, w który gracie, a poniżej niego ilość zdobytych punktów.

To tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry Seabed Bubble. Mam nadzieję, że ta gra pryskające bańki choć trochę was zainteresowała i chętnie w nią zagracie teraz, a także później będziecie chętnie do niej powracać. Przeżyj niesamowitą przygodę na dnie oceanu i baw się znakomicie z grą Seabed Bubble.

Powodzenia!!!