Simple Bubbles

Simple Bubbles jak sama nazwa wskazuje będzie to bardzo prosta gra pryskające bańki. W grze tej jak w klasycznych grach tego typu strzelamy do baniek w taki sposób, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 tego samego koloru bańki, jeżeli nam się to uda to zostają one usunięte z planszy. Gra Simple Bubbles to gra rankingowa, dlatego na samym dole w opisie gry możecie zobaczyć ranking graczy. Na, którym miejscu jesteś ty?

Simple Bubbles to gra, która nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy, że rozpoznajesz kolory i umiesz liczyć do trzech. Jeśli chcesz się zrelaksować i zagrać w jakąś bezstresową grę to gra Simple Bubbles jest niewątpliwie ku temu idealna. Ta gra pryskające banki nie jest ograniczona czasowo, choć można zauważyć w grze czasomierz. Czasomierz ten jednak odmierza dodatkowe punkty, bo im szybciej skończycie tym więcej ich dostaniecie, z drugiej jednak strony w grze nie ma leveli i gracie tak długo, aż przegracie. Przegrywacie zaś wtedy, gdy bańki zejdą poniżej dolnej część ekranu.


Simple Bubbles to typowe pryskające kulki, które są proste, nie mają żadnych zbędnych funkcji i polegają na strzelaniu jednymi bańkami w inne kolorowe bańki, starając się ułożyć obok siebie co najmniej 3 identyczne, gdyż tylko tak można je usunąć z planszy. Jak już było wspomniane w grze Simple Bubbles nie ma leveli, a gra toczy się jednym ciągiem do momentu przegrania, a przegrać można tylko w jeden sposób, czyli w momencie, gdy bańki zejdą poniżej dolną część planszy.

Gra Simple Bubbles nie jest ograniczona czasowo, co sprawia, że jest to w pełni bezstresowa gra. Jeżeli chodzi o czas, który możecie podejrzeć u góry po prawej stronie to on po prostu odlicza ilość bonusa – im wcześniej skończycie tym więcej bonusowych punktów zdobędziecie, zaś z drugiej strony im dłużej uda wam się grać tym więcej normalnych punktów mieć będziecie, także musicie sami obrać idealną dla was strategię gry w Simple Bubbles.

Jeżeli chodzi o inne opcje gry Simple Bubbles to warto wiedzieć, że w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków, zaś w lewym dolnym rogu macie pokazany kolejny kolor bańki, jaką będziecie strzelać, a także ilość baniek jaką macie do wykorzystania przed kolejnym obniżeniem się baniek, znajdujących się na planszy. W prawym dolnym rogu znajdziecie QUIT, które pozwoli wam przejść do ekranu powitalnego gry Simple Bubbles oraz drugi przycisk zupełnie nieistotny prowadzący do strony autora gry.

To w zasadzie już wszystko na temat baniek Simple Bubbles. Mam nadzieję, że te pryskające bańki przypadną wam do gustu i chętnie polecicie je swoim znajomym, a także jeszcze nie raz powrócicie do nas, aby w nie zagrać. Simple Bubbles to naprawdę znakomita zabawa na długie godziny.

Powodzenia!!!