Space Blobs

Space Blobs to kosmiczne pryskające bańki, w których zamiast klasycznych kulek są ufoludki. Cała rozgrywka jest jednak klasyczna, czyli musicie tak strzelać aby obok siebie na planszy znalazły się minimum trzy tego samego kolory kulki. Zadanie jest proste, ale trzeba uważać, bo bańki cały czas obniżają a jak dojdą na dół ekranu to gra dobiegnie końca, a tego chyba nie chcecie prawda? Do przejścia w grze Space Blobs jest kilkanaście plansz, więc nie traćcie czasu tylko łapcie za myszunie i bawcie się razem z nami.

Pryskające kulki to gry popularne zarówno wśród dorosłych jak i wśród dzieci, wśród kobiet i wśród mężczyzn. Jeżeli i wy lubicie kulki bańki to zapraszam serdecznie do zabawy z grą Space Blobs. Jestem pewna, że będziecie się znakomicie bawić i chętnie do nas powrócić by zagrać w tą lub inne nasze pryskające kulki. Zapraszam serdecznie do zabawy w kosmicznym świecie gry Space Blobs.

Kosmiczne pryskające bańki Space Blobs już na was czekają. Możecie przenieść się z nami w wirtualny świat gier bańki i postrzelać ufoludkami. Zasady gry Space Blobs są tradycyjne – strzelacie bańkami tak by na planszy obok siebie znalazły się co najmniej trzy identyczne kulki. Należy zwrócić uwagę na to, że kulki stale się obniżają więc warto strzelać w wyższe partie kulek tak by te niższe opadły razem z nami. Wtedy zyska się i więcej szans na wygraną oraz też więcej punktów. Naprawdę warto!

Zabawa z grą Space Blobs jest świetna i na pewno docenią ją zarówno dzieci jak i dorośli. Sterowanie w grze Space Blobs odbywa się za pomocą myszki, a jeżeli chodzi o opcje to wystarczy zapamiętać, że w lewym dolnym rogu macie ilość zdobytych punktów a w prawym macie możliwość wyłączenia dźwięków w grze. No i to w zasadzie wszystko – pod względem opcji gra Space Blobs jest bardzo prosta. Ogólnie rzecz biorąc te kulki bańki są bardzo łatwe i przyjemne jak to na pryskające kulki przystało.

Space Blobs to bańki na każdego bez wyjątku, więc jeżeli macie ochotę pograć w pryskające kulki to zapraszam serdecznie – gra Space Blobs czeka na was. Te pryskające bańki podobnie jak nasze pozostałe gry bańki są w 100% darmowe, więc bez wahania możecie w nie grać nawet długimi godzinami.

Powodzenia!!!