StickyBall

Macie ochotę zagrać w kolejne dość nietypowe pryskające kulki? Jeśli tak to mam zaszczyt przedstawić wam grę StickyBall. StickyBall to fantastyczne pryskające bańki, w których tradycyjnie obok siebie muszą się znaleźć minimum 3 identyczne bańki, różne od klasycznych gier jest jednak to, że bańki są losowo rozrzucane po planszy, a nie przyczepione gdzieś u góry czy u dołu. Ponadto nie tak łatwo jest zbliżyć kulki do siebie – musicie zrobić tak, aby one się skleiły, bo nie robią tego automatycznie, a więc ważna jest siła i kąt uderzenia, jednak wierzę, że dacie sobie bez problemu radę.

StickyBall to naprawdę świetne pryskające kulki i gorąco zachęcam was do zagrania właśnie w tę grę. Choć z pozoru może wydać się ona nudna i szara to gwarantuje, że ani trochę ona taka nie jest. StickyBall to kolorowa i znakomita gra pryskające bańki i mam nadzieję, że to zauważycie i docenicie.


StickyBall to kolejne pryskające bańki o nieco innych opcjach niż to jest w klasycznych grach tego typu. Zmienia się całkowicie plansza i to jak są na niej rozmieszczone kulki, a rozmieszczane są zaraz na początku gry losowo i nie macie na to żadnego wpływu. Kulki lądują byle gdzie na planszy, byle jak obok siebie, a waszym zadaniem jest następnie wystrzeliwanie kulek tak, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 takie same bańki, czyli to już coś klasycznego, ale i tu jest mała różnica. Jaka?

Znakomicie wiecie, że w klasycznych grach pryskające kulki wystarczy wystrzelić kulkę z armatki, a ta już się sama przyczepi. W grze StickyBall jest nieco inaczej, bo musicie odpowiednio dodać siłę i kąt, by bańki się ze sobą skleiły, a nie tylko odbiły się o siebie, jak bile w bilardzie. Zadanie nie jest proste na początku, ale z czasem ta gra pryskające kulki stanie się dla was pryszczem i nie będziecie mieć z nią żadnych problemów.

Do gry w StickyBall potrzebna jest wam jedynie myszką. Przesuwając myszkę ustawiacie kierunek lotu kulki a wciskając jej lewy przycisk wystrzeliwujecie bańkę. Im dłużej przytrzymacie lewy przycisk myszki w tej grze pryskające bańki tym mocniejsza będzie siła uderzenia kulki. Czasem się to przydaje, a czasem rozwala połowę kulek po planszy, dlatego używajcie siły z rozwagą.

Celem tej gry pryskające bańki jest usunięcie wszystkich kulek z planszy. Za każdą kulkę dostajecie określoną ilość punktów. Punkty możecie zobaczyć na dole po lewej stronie tuż obok przycisku OPTIONS, który zezwala na wyjście z gry StickyBall, ale nie działa jako pauza. StickyBall to jednoplanszowa gra pryskające kulki dlatego liczy się zbieranie jak największej ilości punktów, by znaleźć się wysoko na liście graczy – nie oznacza do jednak, że trzeba zapychać planszę kulkami, bo ważne też jest, aby szybko skończyć grę, bo im dłużej gracie tym więcej punktów za czas zostanie wam odjęte. Czas w tej grze pryskające bańki możecie podejrzeć na dole po prawej stronie ekranu.

Te pryskające banki są naprawdę świetne i wciągające, dlatego nie zwlekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się z nami. StickyBall czeka na was – łapcie myszki i grajcie razem z nami. Sprawdźcie również inne nasze gry pryskające kulki oraz pryskające bańki i bawcie się znakomicie w kolorowym świecie gier online.

Zapraszam do zabawy!!!