Surroubble

Surroubble to pryskające bańki, które zamykają cię w środku dużego bębna, a ty stojąc na samym jego środku musisz strzelać do baniek, zanim one dojdą do ciebie i twoja gra dobiegnie końca. Surroubble to gra bańki nieograniczona czasowo, jednak co jakiś czas na planszy przybywa baniek i robi się gorąco. W tej grze pryskające bańki macie do przejścia kilkanaście fajnych plansz, więc postarajcie się grać  jak najdłużej i zdobywajcie podczas gry dużo punktów, by wejść na pierwsze miejsce na liście graczy.

Wszyscy z was, którzy są fanami gier pryskające kulki choć raz powinni zagrać w grę Surroubble. Jest ona naprawdę bardzo fajna, ma świetną grafikę i można się przy niej znakomicie bawić. Surroubble to gra bańki, którą bez wątpienia możecie polecić swoim znajomym i bliskim, bo wprowadzi ich ona w znakomity nastrój. Zachęcam was do zabawy razem z nami – nic was to nie kosztuje, a czasem warto się trochę zrelaksować.

Surroubble przeniosą się w kolorowych świat baniek, w którym za zadanie będziesz mieć strzelać do baniek tak, aby usunąć z planszy wszystkie i przejść do kolejnego poziomu, a poziomów tutaj jest sporo. Bańki w grze Surroubble usuwane są wtedy, gdy ułożysz obok siebie przynajmniej 3 identyczne, czyli wszystko jak w klasycznych grach pryskające kulki. Różni się jedynie plansza, bo tu strzelasz do baniek, które są rozłożone na okręgu, a w klasycznych grach pryskające bańki ułożone są one w rzędach u góry planszy.

Podobnie jak w klasycznych grach pryskające bańki tak i w grze Surroubble wszystkie akcje wykonujecie za pomocą myszki. W odróżnieniu jednak do tradycyjnych gier pryskające kulki w grze Surroubble macie możliwość zdobywania i wykorzystywania bonusów. Wszystkie możliwe bonusy wraz z ilością jaką ich posiadacie znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu tej gry bańki. Bonusy jakie tam znajdziecie to od lewej: usuwanie całej linii promieniście, dowolny kolor bańki, usuwanie baniek pionowo w kierunki krawędzi planszy oraz usuwanie zespołu baniek wokół ułożenia bomby.

Z innych opcji tej gry bańki warto zapamiętać, że w prawym dolnym rogu ekranu macie pauzę oraz wyłącznik dźwięków. Pauzę warto stosować w grze Surroubble mimo, iż nie jest ona ograniczona czasowo. Jednak, jak już wcześniej wspominałam co jakiś czas na planszy przybywa baniek. Co ile czasu ich przybywa? Czas ten możecie śledzić na pasku znajdującym się w prawym górnym rogu tej gry bańki. W lewym górnym rogu tej gry bańki znajdziecie natomiast ilość zdobytych punktów, ilość usuniętych baniek oraz numer planszy, w którą aktualnie gracie w grze Surroubble.

Jak widać gra Surroubble jest bardzo zbliżona do klasycznej wersji gier pryskające bańki, ale posiada kilka unowocześnień, dzięki którym gra staje się bardziej atrakcyjna. Jeżeli lubicie grywać w gry bańki na naszym portalu to serdecznie zachęcam was do wypróbowania gry Surroubble – jestem pewna, że nie będziecie tego żałować.

Powodzenia!!!