Tap the Bubble 2

Tap the Bubble 2 to bardzo fajna gra bańki, która opowiada historię pingwinów, które strasznie się nudziły. Przypadkiem znalazły armatkę, która wypuszcza bańki no i zaczęła się zabawa. Na początek zrobili imprezkę, ale jak to na impreza zwykle bywa – wybuchła afera i zaczęła się walka na bańki. Stąd w grze Tap the Bubble 2 w każdej z plansz musicie pokonać drugiego zawodnika usuwając w określonym czasie jak najwięcej baniek z planszy, poprzez klikanie na nie myszką. Dacie radę?

Mam nadzieję, że tak, bo kulki bańki Tap the Bubble 2 to naprawdę świetna rozrywka i wspaniała zabawa na długie godziny. Każdy kto lubi pryskające bańki powinien choć raz zagrać w Tap the Bubble 2W grze tej nie tylko sama akcja jest ciekawa, ale również i grafika jest tutaj na wysokim poziomie, więc będzie na czym zawiesić oko. Gotowi na ostrą walkę na bańki? To do dzieła!

 

Tap the Bubble 2 to nieco nietypowe pryskajace kulki, gdyż nie będziecie tu strzelać bańkami z armatki. Bańki swobodnie latają sobie po planszy, a wy za pomocą myszki klikacie na nie. Im więcej tego samego koloru baniek wyklikacie kolejno tym więcej punktów za nie dostaniecie i szybciej pokonacie przeciwnika. Uważajcie jednak by nie klikać obok baniek, bo stracicie nie tylko punkty, ale również i ubędzie wam czasu, a gdy czasu wam zabraknie w grze Tap the Bubble 2 to może się okazać, że to przeciwnik wygra, bo będzie miał na swym koncie więcej punktów.

Gdzie widać ilość punktów? U góry ekranu po lewej macie swojego pingwina i od niego ku prawej stronie idzie zielony pasek – to wasze punkty i wasza siła. Fioletowy pasek to punkty i siła przeciwnika. Widzicie? Obserwujcie ten pasek podczas tej gry bańki praktycznie cały czas. Czas pojawia się na środku ekranu – widzicie takie duże cyferki, które kolejno będą zmniejszać swoją wartość. Czas można sobie uzupełniać klikając na bańki z zegarem.

Bańki z zegarem to tylko niektóre bonusowe kulki w grze Tap the Bubble 2. Z każdą misją przybywać wam będą inne bonusy np. bomba czy dynamit, które jednym ruchem pozwolą na usunięcie większej ilości baniek z planszy. Zbierajcie bonusy, bo naprawdę ułatwiają one grę.

To tyle jeśli chodzi o te kulki bańki. Mam nadzieję, że gra bańki Tap the Bubble 2 przypadnie wam do gustu i chętnie polecicie ją swoim znajomym.