Valentine Bubbles

Valentine Bubbles to pryskające bańki przygotowane szczególnie z myślą o dziewczynkach, choć chłopcy również mogą w nią grać, ale nie wiem czy dobrze odnajdą się w cukierkowych kolorach jakie będą wam towarzyszyć podczas gry w Valentine Bubbles. Ta gra bańki powstała z okazji Walentynek, jednak jest idealna do gry przez cały rok – w końcu miłość chce się czuć zawsze, prawda? Prawda, prawda – dlatego jeżeli jesteście zakochane koniecznie musicie zagrać z nami w te kulki bańki.

Zasady panujące w grze Valentine Bubbles są klasyczne, więc nie powinniście mieć problemów. Nie ma tutaj plansz, ani ograniczenia czasowego – celem gry Valentine Bubbles jest zebranie jak największej ilości punktów i mam nadzieję, że będziecie się starać! Zapraszam serdecznie do zabawy wszystkie małe i duże dziewczęta – nie tylko te zakochane. Polecam również te kulki bańki chłopakom – oni również mogą się tutaj nieźle bawić. No to koniec mojego gadania – czas chyba zaczynać zabawę – powodzenia!!!

Ahhh nie ma niczego piękniejszego niż miłość… Fajnie, że ludzie tworzą gry, które gdzieś tam w zamyśle mają miłość np. gra Valentine Bubbles, która powstała z okazji Walentynek, ale jest idealna na każdy zwykły dzień, bo przecież nie tylko w Walentynki się kochamy, prawda? : ) Valentine Bubbles to klasyczne pryskające bańki jednak przeniesione w cukierkową atmosferę, stąd jest to gra lubiana szczególnie przez dziewczęta, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby grali w nią również chłopcy.

Zasady w grze Valentine Bubbles jak już wspomniałam  są klasyczne, a więc musicie tak strzelać bańkami z uskrzydlonej miłością wyrzutni aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne bańki, które wtedy zostaną usunięte z planszy, a na waszym koncie pojawią się punkty. Punkty w tej grze kulki bańki możecie znaleźć w lewym dolnym rogu ekranu. W prawym dolnym rogu ekranu tej gry bańki macie natomiast RESTART planszy, zaś prawy górny róg umożliwia wam wyłączenie dźwięków w grze Valentine Bubbles, jeżeli by one kogoś drażniły.

Do gry w Valentine Bubbles potrzebna wam jest jak zwykle tylko myszka, więc z obsługą tej gry bańki nie powinniście mieć problemów. Dlatego nie ma na co czekać – mysze w dłonie i zaczynamy zabawę – po co marnować czas, kiedy tyle gier pryskajace kulki na was czeka. Zapraszamy serdecznie i życzymy udanej zabawy!!!