Zaginiony świat

Zaginiony świat to kolejna nasz propozycja pryskających baniek. Tym razem przeniesiesz się do zaginionego świata Azteków i będziesz mógł/mogła odkryć jego tajemnice. Ta gra pryskające bańki jest nieco trudniejszą grą, bo kulki, do których strzelamy cały czas lekko drgają, co nieco utrudnia dokładne obliczenie miejsca, w którym powinna spaść nasza wystrzeliwana bańkach. Jednakże gra jest wspaniała i powinna wam się spodobać.

Gra Zaginiony świat to kolejne świetna gra typu  strzelanie do baniek, która zyskuje coraz więcej fanów. Gra ta jest wieloetapowa, a pikanterii dodaje jej to, że można śledzić swoje kolejne kroki na starożytnej mapie. Wiele osób lubi gry owiane magią i tajemniczością, nawet jeśli nie odkrywa się w nich żadnych zagadek wokół roztacza się taka niesamowita aura. W tejże grze również taka aura się pojawia.


Zasady gry są tradycyjne – strzelacie z armatki umieszczonej u dołu kolorowymi bańkami tak, aby na planszy ułożyć obok siebie ( na siebie ) co najmniej trzy tej samej barwy. Tak ułożone kulki znikają z planszy – pryskają w powietrzu. W tej grze pryskające kulki nie znacie koloru bańki, która będzie następna, a więc nie możecie zaplanować tak prosto kolejnego ruchu. Utrudnieniem w grze jest również to, że bańki cały czas drgają i w bardzo szybkim tempie są opuszczane w dół. Jednakże to dodaje jeszcze więcej dreszczyku, a taki dreszczyk plus klimat starożytnych Azteków gwarantuje niezapomnianą przygodę i zabawę.

W grze Zaginiony Świat tradycyjnie wystrzeliwuje się bańki za pomocą lewego przycisku myszy, a armatkę przesuwa się poprzez przesuwanie myszki. W kwestii technicznych warto wiedzieć jeszcze to, iż do kolejnego etapu gry przechodzi się po zdobyciu określonej liczby punktów. Liczbę punktów można podejrzeć w lewym górnym rogu. Tuż obok znajdziecie liczbę zdobytych monet, a następnie macie podany level, w który aktualnie gracie. W prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięku, a dalej przycisk MENU, który przeniesie was do ekranu powitalnego oraz PAUSE, który to włączy pauzę. I to chyba tyle z technicznych informacji o grze Zaginiony świat.

Ta gra pryskające bańki z pewnością spodoba się bardziej zaawansowanym graczom, którzy już są tak wprawieni, że wszystkie gry, w których strzela się do kulek są dla nich za proste. Nie jest jednak powiedziane, że początkujący gracze nie dają sobie rady. Mimo kilku utrudnień gra jest łatwa, lekka i przyjemna. Gorąco polecam ją wszystkim fanom gier online, nie tylko tym, którzy uwielbiają starożytność :P Teraz już nie przedłużam – zapraszam serdecznie na podróż do zaginionego świata Azteków.

Bawcie się dobrze !!!