Zoo Bubbleshooter

Sprawdźcie nową wersję popularnej gry kulki – Zoo Bubbleshooter. Tym razem przenosimy się do zoo, gdzie naszym zadaniem będzie pozbycie się wszystkich kulek z planszy. Gry pryskające kulki cieszą się naprawdę dużą popularnością i wciągają na naprawdę długie godziny.

 

Gra kulki nie należy do najłatwiejszych gier tego typu, ale naprawdę można się przy niej bardzo dobrze bawić. W pierwszej rundzie mamy na planszy trzy rodzaje pryskających baniek, które musimy zlikwidować. W dolnej części ekranu widzimy naszą aktualną kulę do wyrzucenia, a za pomocą myszki sterujemy w którą stronę ma kula lecieć. Do zniszczenia danego typu kulek potrzeba co najmniej złączonych trzech identycznych kulek.

Runda kończy się, gdy wszystkie kulki znikną z ekranu. Pamiętaj jednak, że czas gra tutaj główną rolę, co kilka sekund opada poziom kulek. Jeśli kulki przekroczą szarą linię na dole to znaczy że przegrałeś grę. Z każdym kolejnym poziomem dochodzi następny kolor kulek. Po lewej stronie wyświetlany jest aktualny level oraz ilość zdobytych do tej pory punktów.

Gra kulki Zoo Bubbleshooter stworzona dla fanów gier kulki bańki. Im więcej baniek zbijesz za jednym razem, tym większą liczbę punktów za nie dostaniesz. Istnieje również możliwość zrzucenia baniek poprzez zbicie baniek łączących je z innymi. Wszystko jest kwestią logicznego myślenia i taktyki.

Zdobywajcie jak najwięcej punktów, przechodźcie jak największą liczbę leveli i bawcie się dobrze !!!